کلاس آموزش ERP

استفاده از نرم افزار  ERP‌ از مهم‌ترین مهارت های مورد نیاز برای مدیران و کارمندان در هر سازمان است. مدیران ارشد سازمان باید علاوه بر حمایت از کاربران و طرح استفاده و پیاده‌سازی ERP، با ارائه یک برنامه زمانی منسجم به آن ها اجازه حضور در جلسات آموزشی را بدهند، تا کاربران با طی نمودن مراحل آموزشی مرتبط با وظایف خود دانش و مهارت های مورد نیاز را ارتقا دهند.

همچنین دانشجویان رشته های مهندسی، حسابداری و مدیریت می توانند پیش از اتمام تحصیل با شرکت در این کلاس ها علاوه بر تکمیل و ارتقا رزومه فنی ، دانش و مهارت مورد نیاز برای ورود به بازار کار را کسب نمایند.

 

اهمیت شرکت در کلاس ERP

امروزه با پیچیده‌تر شدن فرایندهای تولیدی و خدماتی سازمان‌ها، نیاز به اتخاذ رویکردهای مدیریتی فراگیر در جهت افزایش بهره‌وری، رقابت‌پذیری و کاهش هزینه‌ها در شرکت‌های تولیدی و خدماتی، روز به روز بیشتر احساس می‌شود. طبق مطالعات انجام شده، 10% از نقص سیستم‌های اطلاعاتی، مربوط به اشکالات تکنولوژی بوده و در مقابل، عامل انسانی به عنوان عامل تعیین کننده موفقیت و رضایت کاربر از سیستم یا رضایت کاربر از کاربر، به عنوان پرکاربردترین مقیاس موفقیت سیستم‌های اطلاعاتی در نظر گرفته می‌شود.

وجود تحولات سریع در جهان باعث شده است که سازمان ها و جوامع انسانی خود را برای پذیرش آن آماده کنند. یکی از مواردی که همواره مدیریت یک سازمان مد نظر دارد منابع آن سازمان و مدیریت بهینه آن ها است لذا بسیاری از سازمان ها سیستم اطلاعات مدیریت را در کنار برنامه ریزی منابع سازمان قرار می دهند.اطلاعات مدیریت به ما کمک می کند تا اطلاعات مورد قبول و منظمی و منطقی داشته و برای یافتن اطلاعات سرعت بیشتری داشته باشیم.

 

آموزش برنامه نویسی

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. هر ساله، بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش‌نیاز اصلی آن‌ها برنامه‌نویسی است، افزوده می‌شود. از طرفی، بخشی جدا نشدنی از فرایند تحقیق و پژوهش در اکثر رشته‌های دانشگاهی امروزی، کار با کامپیوتر و توانایی پیاده‌سازی ایده‌ها و الگوریتم‌ها در قالب برنامه‌های کامپیوتری است. قطعا در این مسیر، دانشجویان نیازمند یادگیری و کسب مهارت‌های برنامه‌نویسی هستند اما در برنامه نویسی پیشرفته نیاز به یادگیری مهارت تحلیل سیستم می باشد که در دوره های برنامه نویسی رایمون علاوه بر یادگیری مفاهیم و شیوه کد نویسی با چگونگی تحلیل سیستم، کنترل پروژه ، کنترل کیفیت و الگوریتم های محاسباتی آشنا آشنا خواهید شد.

کلاس آموزش ERP و برنامه نویسی