سیستم های لجستیک


مدیریت تأمین و پیمانکاری

سیستم انبار و حسابداری انبار

فروش

  مدیریت تأمین کالاهای مورد نیاز سازمان و اجرای طرح بودجه‌‌‌‌‌‌بندی جهت خرید به موقع و به‌‌‌‌‌‌صرفه یا تأمین از سمت پیمانکاران، نیازمند در اختیار داشتن سیستمی جامع و داینامیک است تا بر اساس آن بتوان سیاست‌های خرید متنوع را در سطح سازمان جاری نمایند و فرآیندهای بررسی درخواست‌های ثبت شده را  عملیاتی نمایند.

پاسخ به نیازهایی چون: ثبت و ضبط صحیح درخواست‌‌‌‌‌‌های خرید، مانده درخواست‌‌‌‌‌‌ها، مشاهده فرایند بررسی آنها، مانده تعدادی قراردادهای پیمانکاری یا خرید، مبالغ پرداختی در قراردادهای پیمانکاری یا خرید، امتیازدهی پیمانکاران و تأمین کنندگان، آگاهی از نوسانات قیمت و … از ارکان اصلی یک سیستم مناسب تأمین در ERP می‌‌‌‌‌‌باشد که منجر به تسهیل مدیریت فرایند تأمین و لجستیک می‌‌‌‌‌‌گردد.

 

 

  سیستم انبار یکی از زیر مجموعه سیستم های لجستیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که وظیفه اصلی آن مدیریت گردش کالا از زمان درخواست تا تحویل است و با سیستم‌های دیگر  نظیر حسابداری، دارایی ثابت، تامین، فروش، تولید و… ارتباط دو طرفه دارد. عملیات‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی و … می‌باشد. سیستم انبار ‌و حسابداری انبار رایمون، مدیریت انبار را برای شما به ساده‌ترین روش، ممکن می‌سازد و امکاناتی در اختیار شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذارد تا بتوانید سیاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌های متفاوت انبارداری را با تعریف الگوهای ثبت سند متنوع در سازمان خود پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی نمایید.

   مجموعه عملیات ارائه کالا یا خدمات به مشتریان را فرایند فروش می‌نامند. فروش از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های لجستیک هر کسب و کار زنده و پویاست که اثر مستقیم بر فعالیت‌های متنوع و مختلف سازمان دارد درنتیجه ایجاد مشکل در بخش فروش سبب بروز اختلالات در تمام فعالیت‌‌های کسب و کار می‌‌شود به همین دلیل، عمده‌ترین دغدغه مدیران موفق، ساماندهی سیستم فروش سازمان است. سیستم فروش رایمون این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که کل عملیات فروش از جمله صدور پیش‌فاکتور، قرارداد فروش، درخواست فروش، حواله فروش، مجوز برگشت از فروش، فاکتور و فاکتور برگشتی و اعلامیه بدهکار‌ و ‌بستانکار را با سیاست و سناریوهای متنوع فروش به صورت نامحدود تعریف و مدیریت نماید. (Sales management)

مدیریت تامین و پیمانکاری

مدیریت زنجیره تامین

تامین اجتماعی

نرم افزار پیمانکاری

حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

دانلود نرم افزار حسابداری پیمانکاری

دانلود نرم افزار تامین /دانلود نرم افزار پیمانکاری

نرم افزار تامین

نرم افزار رایمون

 دانلود نرم افزار مالی

دانلود نرم افزار

راهکار های جامع

انبار و حسابداری انبار

نرم افزار انبار

انبار داری

نرم افزار انبار داری

سیستم انبار

ثبت انبار

انبار گردانی

نرم افزار انبارگردانی

دانلود نرم افزار خزانه داری

نرم افزار انبار رایمون

نرم افزار رایمون

 دانلود نرم افزار مالی

دانلود نرم افزار

راهکار های جامع

فروش

نرم افزار فروش

نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار خدمات پس از فروش

حسابداری فروش

فاکتور فروش

نرم افزار مالی

 دانلود نرم افزار فروش

 دانلود نرم افزار مالی

مدیریت فروش

نرم افزار رایمون

دانلود نرم افزار

راهکار های جامع

 

سیستم لجستیک

نرم افزار های لجستیک

نرم افزار لجستیک

سیستم های لجستیک

نرم افزارهای لجستیک