دیدار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از پارک علم و فناوری البرز

آوریل 21, 2022

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دستاورد های بانوان در شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز در بخش تولید و صادرات را چشمگیر عنوان کرد.

«انیسه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از واحدها و کارگاه های دانش بنیان تحت مدیریت بانوان مستقر در پارک علم‌ و فناوری البرز، از اینکه در این مرکز شرکت های دانش بنیان توسط خانم ها یا به صورت خانوادگی اداره می شود، ابراز خرسندی کرد.

وی ضرورت حمایت از این بانوان که در بستر نوآوری ها تلاش وافری را به کار گرفته اند را مورد تاکید قرار داد.

خزعلی افزود: در این بازدید موفقیت های بسیار خوبی را شاهد بودیم زیرا این دانش بنیان ها با مدیریت بانوان بخشی از نیاز بازار را تامین کرده و حتی در مواردی  صادرات نیز داشته اند، لذا نهاد ریاست جمهوری از این زنان کوشا در بحث فناوری های نوین حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ما پشتیبانی های لازم را از این بانوان برعهده خواهیم داشت تا زمینه برای توسعه فعالیت های نوآورانه در جامعه مهیا شود.

 

مدیر مالی شرکت آوید سامانه رایمون عضوی از هیئت استقبال

در این دیدار، خانم آتنا آریایی، مدیر مالی شرکت آوید سامانه رایمون و عضو شورای شرکت های پارک علم و فناوری البرز، به عنوان عضوی از هیئت استقبال با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به گفت و گو پرداخته و ضمن خوش آمد گویی، به طرح مشکلات عموم شرکت های دانش بنیان در کشور پرداخت.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده  با اشاره به درخواست برخی دانش بنیان ها برای دریافت تسهیلات و بعضا تمدید مجوز فعالیت هایشان اظهار داشت: رفع اینگونه مشکلات را پیگیری و مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی افزود: یک سری مشکلات مطرح شده در جریان این بازدید نیز  مربوط به ضامن و وثیقه های بانکی است که سعی می کنیم این مشکلات را به ویژه برای خانم های  سرپرست خانوار  برطرف کنیم.

رئیس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” به منظور بررسی اولویت‌های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم  امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه میهمان استان البرز است.

در این سفر تعدادی از وزرای کشور و معاونان رئیس جمهور به عنوان نمایندگان ویژه آیت الله رئیسی ، مسایل و مشکلات استان البرز را برای تصمیم گیری نهایی بررسی می کنند.

آیت الله سیدابراهیم رییسی پیش از این به ۱۸ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران و مشهد سفر کرده است.

معاون رئیس جمهوری

سخن نهایی

شرکت آوید سامانه رایمون، یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در پارک علم و فناوری البرز می‌باشد که در حوزه صنعت ERP و نرم افزارهای مدیریت سازمانی مشغول به فعالیت است. محصولات رایمون در سه دسته بندی سیستم های مالی، سیستم های لجستیک و سیستم های تولید تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام نیز زیرشاخه های خود را در بر می‌گیرند.

 

لینک خبر

اطلاعات بیشتر